Pardubice 19.2.2019– Slavnostní vyhlášení výsledků udělalo tečku za devátým ročníkem oblíbené výtvarné soutěže „Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje“. Se svými výtvory se do soutěže přihlásilo více než patnáct set dětí, největší zájem byl tradičně mezi předškoláky. V pondělí došlo i na udělování speciálních cen.

Pardubice, 6. února 2018 – Výtvarná soutěž ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA PARDUBICKÉHO KRAJE je díky velkému zájmu dětí největší soutěží svého druhu. V roce 2017 v ní mladí výtvarníci soutěžili už po osmé a právě dnes se dozvěděli jména vítězů. Z Pardubic si perníkové medaile a hodnotné ceny odvezly děti ve čtyřech věkových kategoriích. Udělena byla i jedna zvláštní cena – Cena hejtmana Pardubického kraje.

V průběhu celého roku sbíráme vaše soutěžní obrázky. Náš stánek jste mohli potkat např. na leteckém dni, dostizích a dalších akcích. Soutěžní obrázky letos kreslily i děti na příměstských táborech. Nyní jsme rozeslali informace a materiály o soutěži i do všech základní a středních škol Pardubického kraje včetně školek, aby se soutěž dostala ještě blíže k dětem. Samozřejmě děti mohou zasílat své práce i jednotlivě. Termínem ukončení příjmu prací je 4. prosinec 2017, poté všechny obrázky zpracujeme a nahrajeme na tyto webové stránky, kde se uskuteční doplňkové hlasování  veřejnosti. Více podrobnějších informací naleznete v sekci "jak se zapojitjak se zapojit".
Těšíme se na Vaše práce a ti nejlepší se mohou těšit na skvělé ceny! :)

Pardubice, 22. února 2017 – Slavnostním vyhlášením výsledky skončil v pořadí VII. ročník výtvarné soutěže Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje. Soutěžní práce od dětí a mládeže všech věkových kategorií pořadatelům přicházely už v loňském roce a porotci nakonec museli volit vítěze z více než patnácti set obrázků. V nejstarší kategorii opět bodovaly stálice z gymnázia v Holicích, jejichž jména se ve výsledkových listinách objevují už od roku 2011.

Podkategorie

pce-kraj sus pce EKOKOM2 cd screenlogo
V1_text_barevne CRo-Pardubice_104.7-Z-RGB

rrapk


odpady_logo
     tonda obal logo    pce-denik    

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Souhlasím