Soutěžte s námi i v roce 2016 Tisk Email

V letošním roce probíhá již sedmý ročník největší výtvarné soutěže v regionu. Všechny potřebné informace naleznete v sekci "jak se zapojit".
Opět soutěžíme o spousty krásných a hodnotných cen! Těšíme se na vaše práce! :)

 
Známe vítěze soutěže Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje 2015 Tisk Email

Pardubice, 8. února 2016 – Celkem 1560 soutěžních obrázků, ale jen osm vítězů. Takový byl 6. ročník největšího výtvarného projektu v České republice - Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje. Pro porotu bylo náročné z tolika úžasných prací dětí a studentů vybrat ty nejlepší a ocenit je za jejich snahu, výtvarné cítění i pohled na svět. Mezi oceněnými se objevila jména známá, ale i jména nováčků soutěže.

Celý článek...
 
Známe vítěze! Blíží se vyhlášení výsledků Tisk Email

Internetové hlasování veřejnosti naší soutěže zná vítěze ročníku 2015. Na vítěze jednotlivých kategorií se můžete podívat na našich stránkách - všem vítězům gratulujeme! Dvoukolová odborná porota rozohodla o 40 finalistech a 12 (4 kategorie x 3 místa) výtvarníků, kteří budou "na bedně". 
Vítěze internetového hlasování a všech 40 finalistů vybraných odbornou porotou budeme v následujících dnech kontaktovat a zvát na slavnostní ceremoniál vyhlášení výsledků soutěže. Slavnostní vyhlášení se uskuteční 8. února 2016 dopoledne.

Děkujeme všem účastníkům za jejich účast!

 
Prodlužujeme internetové hlasování Tisk Email

Prodlužujeme internetové hlasování do 25. 1. 2016!

 
Třídíme a zpracováváme obrázky Tisk Email

Děkujeme všem soutěžícím za zaslaná díla. V současné době obrázky třídíme, fotíme a zpracováváme. V nejbližších dnech budou uveřejněny na webových stránkách. O zahájení hlasování Vás budeme informovat emailem.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4
pce-kraj ministerstvo-dopravy rds
suspce
rrapk
V1_text_barevne

pce-denik


CRo-Pardubice_104.7-Z-RGB

odpady_logo nedcon-1