Jak se zapojit Tisk Email

Rada pro ty nejmenší z vás aneb - nejste si jisti, jak vlastně soutěžit?

Pokud chcete, milé děti, soutěžit také a nejste si jisti, co máte dělat, zavolejte mámu nebo tátu k počítači. Až si to přečtou, určitě vám rádi poradí!

A pokud si ani máma s tátou neví rady, tak můžou zavolat nebo napsat mail (více info v kontaktech), kde jim rádi poradíme!

Všechny věkové kategorie (do 6 let, 7-10 let, 11-15 let, střední školy)

Každý může nakreslit a zaslat pouze jeden obrázek - na tvrdší papír velikosti A4 nebo A3 (jakoukoliv technikou – fixy, tempery, koláž, atd.), na jedno z podtémat letošního ročníku:

Hlavní téma:

  • Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje

Podtémata:
    Po silnici do přírody
    Po kolejích do přírody
    Letadlem do přírody
    Lodí do přírody

Pro starší:
    Lodní šroub
    Pan Kašpar a Blériot
    Pan Perner a železnice  

Z druhé strany obrázku napište:
jméno a příjmení autora, věk, do které školy nebo oddílu chodí, kontakt (telefon domů, nebo mobil na mámu s tátou), město kde bydlí, a jméno obrázku – co zobrazuje,

Takto podepsaný obrázek nám zašlete (nebo máma s tátou) nejpozději do 20. prosince 2016 v obálce s nápisem VÝTVARNÁ SOUTĚŽ poštou na adresu:

SÚS Pardubického kraje
Doubravice 98
533 53 Pardubice

Až k nám obrázek dorazí, tak jej nahrajeme na internet, kde bude možné hlasovat ve veřejném hlasování.

Pokud bude obrázek vybrán porotou v jedné z věkových kategorií (do 6, do 10, do 15 let, SŠ), nebo zvítězí v internetovém hlasování, budeme autora (nebo jeho rodiče) kontaktovat na telefonním čísle, které bude napsáno na rubové straně obrázku.

Slavnostní vyhlášení vítězů s předáním cen se uskuteční v rozmezí prosinec 2016 až leden 2017 v sídle Pardubického kraje za účasti představitelů Pardubického kraje a partnerů soutěže.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

 
pce-kraj ministerstvo-dopravy rds
suspce
rrapk
V1_text_barevne

pce-denik


CRo-Pardubice_104.7-Z-RGB

odpady_logo nedcon-1