I v letošním roce děti mohou soutěžit se svými výtvory v naší soutěži o hodnotné ceny. S řadou z nich jsme se již setkali na venkovních akcích či příměstských táborech a nyní za nimi míříme i do všech středních škol, školek a základek v celém Pardubickém kraji. Samozřejmě se můžete zapojit i sami nezávisle na škole. Jak se zapojit a soutěžit s námi o skvělé ceny, se dozvíte zde.

Pardubice, 18. března 2021 - Stovky obrázků a výtvarných děl dorazily do jedenáctého ročníku soutěže ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA PARDUBICKÉHO KRAJE. Už podruhé se ale vyhlášení jejích výsledků uskutečnilo bohužel bez přítomnosti soutěžících a hlavně výherců. Kdo byl nejúspěšnější ve výtvarné soutěži konané za podpory Pardubického kraje, Správy a údržby silnic Pardubického kraje a společnosti EKO-KOM, to se veřejnost dozvěděla v přímém přenosu z pardubického studia Televize V1.

Vážení soutěžící, milé děti :).  Zveřejnění výsledků soutěže se uskuteční ve čtvrtek 18. března v 16 hodin prostřednictvím Facebook online přenosu Východočeské televize V1: https://www.facebook.com/VychodoceskaTelevize
Kompletní výsledky následně zveřejníme i zde na webu.

Hlasování veřejnosti pro obrázky ročníku 2020 se uskuteční od 8. února od 17 hodin do 21. února 2021 23.59 h.

Pardubice, 7. září 2020 - Samozřejmě i naše soutěž byla ovlivněna různými omezeními, ale přesto se nám podařilo rozjet i letošní ročník, takže také letos se všichni soutěžící mohou těšit na spousty ceny a dramatické hlasování na konci soutěže. Dispozice soutěže zůstávají beze změn - viz sekce "jak se zapojit". Celé léto už děti kreslí na příměstských táborech, na veřejných akcích, kde mohly potkat náš stánek, nebo sami doma podle instrukcí pravidel soutěže. A na podzim začnou kreslit děti také v mnoha školkách a školách celého Pardubického kraje, do kterých již brzy dorazí naše informační materiály. Na všechny krásné obrázky se moc těšíme a přejeme všem soutěžícím mnoho štěstí :). Další dění a aktuální informace můžete sledovat na našem FB profilu.

Podkategorie

pce-kraj sus pce EKOKOM2 cd screenlogo
V1_text_barevne CRo-Pardubice_104.7-Z-RGB

rrapk


logo LDN
     tonda obal logo    pce-denik    

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Souhlasím